Studeren voor professionals
Wil je bijblijven in je vakgebied, doorgroeien of een carrièreswitch maken? Wij helpen je kiezen voor een Leven Lang Ontwikkelen.
Open dagen
-
donderdag
26 maart
-
Leeuwarden & Velp
Wil je bijblijven in je vakgebied, doorgroeien of een carrièreswitch maken? Wij helpen je kiezen voor een Leven Lang Ontwikkelen.
donderdag
26 maart
Leeuwarden & Velp
donderdag
26 maart
Leeuwarden & Velp
Wil je bijblijven in je vakgebied, doorgroeien of een carrièreswitch maken? Wij helpen je kiezen voor een Leven Lang Ontwikkelen.
We vinden het allemaal belangrijk om met plezier naar ons werk te gaan. Doen wat we leuk vinden en gezond blijven. Maar ook doen waar we goed in zijn. Op verschillende momenten in je leven zul je je loopbaan willen bijsturen. Dat kan bijvoorbeeld te maken hebben met je werk-privébalans, je veranderende kijk op de wereld of je persoonlijke en professionele ontwikkeling. Daarbij verandert de arbeidsmarkt in hoog tempo. De huidige transities rondom klimaat en leefomgeving vraagt ook om mensen die steeds nieuwe kennis en vaardigheden opdoen.
Voor jou als professional kunnen er allerlei redenen zijn om weer eens te gaan studeren. Uiteraard dan wel op een manier die bij jou past. Misschien wil je bijblijven in je vakgebied en bepaalde kennis verdiepen of verbreden. Of je wilt doorgroeien binnen de organisatie waar je werkt. Omscholen naar een ander beroep om die gewenste carrièreswitch te kunnen maken, kan natuurlijk ook.
Hogeschool Van Hall Larenstein (HVHL) heeft daarom verschillende mogelijkheden voor jou om te bouwen aan je professionele ontwikkeling. We hebben een uitgebreid aanbod om je expertise op het gebied van de transitiethema’s te vergroten. Om goed aan te sluiten bij zowel je persoonlijke als werkzame leven, bieden we verschillende vormen van onderwijs aan. De vraag is: wat past er bij jou? Je hebt de keuze uit:
Heb je veel ambitie en wil je je naast je werk verder ontwikkelen of specialiseren binnen een vakgebied? Dan kun je bij HVHL kiezen voor een opleiding in deeltijd. Er zijn vierjarige opleidingen, maar je kunt ook kiezen voor een tweejarige associate degree opleiding (ad). De opleidingen zijn zo ingericht dat ze te combineren zijn met je andere bezigheden.
Wil je verdieping of een stukje verbreding binnen je vakgebied of wil je een aanvulling op je expertise? Dan kan een cursus bij HVHL voor jou een uitkomst zijn. Bij HVHL hebben we cursussen met een duur variërend van een aantal dagen tot een jaar. Een cursus gaat over een specifiek onderwerp en doorloop je met een vaste groep medestudenten.
Heb je er juist behoefte aan om je te specialiseren op een bepaald gebied? Dan kun je ervoor kiezen om een of meerdere losse modules te volgen. Alleen of samen met een aantal collega’s. Dit kan onderdeel zijn van je eigen samengesteld onderwijsprogramma. Kies wat bij je past. Het team van HVHL denkt graag met je mee.
Zijn er specifieke onderwerpen die binnen jouw organisatie spelen en waar jij en je collega’s graag in worden bijgeschoold? Een incompany training of maatwerktraject kan een oplossing zijn bij jullie ontwikkelvraagstuk. Er zijn hiervoor veel mogelijkheden. Neem gerust contact op met het team van HVHL. Zij hebben de kennis en ervaring om jullie goed op weg te helpen.
Wanneer je naast je werk ook gaat studeren, wil je uiteraard graag weten welk prijskaartje eraan hangt en of er financiële tegemoetkomingen zijn. Om het financiële plaatje helder te krijgen, hebben we een aantal regelingen voor je op een rijtje gezet. Er zijn subsidiemogelijkheden van de Stichting Ontwikkelingsfonds Levensmiddelenindustrie of de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland die misschien voor jou een oplossing zijn.
Hogeschool van Hall Larenstein, dé groene en dé transitiehogeschool van Nederland, heeft een mooi ontwikkelaanbod voor jou als professional. Op ieder moment van je loopbaan kies jij een opleidingsvorm die bij jou past. Je kunt je verder ontwikkelen binnen transitie bepalende thema’s zoals natuur, groene leefomgeving, leefbare stad, klimaatverandering, ecologie, water, milieu, technologie en innovatie.
Liesje Harteveld
Student"Deze studie Milieukunde deeltijd sloot precies aan op mijn belangstelling. Vervolgens heb ik tijdens de studie steeds relevant werk kunnen vinden. En nu werk ik bij Milieudefensie Amsterdam aan het 'project A15'."